


Отправка с 14 мая 20262 740 ₴/кв.м
Прозора покрівельна система COVERTECH 40мм - це легке і просте рішення облаштування світлової вставки на покрівлях
Поєднуєтсья з більшістю сендвіч-панелей, які найчастіше використовуються при будівництві складів, ангарів, виробничих приміщень, торгівельних приміщень, сільськогосподарських споруд
Ширина панелі 1 000 мм. Довжина може складати до 13 000 мм.
Надаємо підтримку в проектуванні, монтажі. Допоможемо в прорахунку необхідної кількості матеріалу і комплектуючих до нього
Коефіцієнт теплозбереження - 1,2 W/m2 K
Коефіцієнт світлопропускання - 54%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PolyWorld Systems |
| Страна производитель | Италия |
| Тип поликарбоната | Сотовый (ячеистый) |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенность цвета | Прозрачный |
| Толщина | 40 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Плотность | 4.3 кг/м2 |
| Светопропускание | 54 % |
| Защита от УФ-излучений | Да |