


Отправка с 14 мая 20262 899 ₴/кв.м
Прозора покрівельна система COVERROOF 30мм - це легке і просте рішення облаштування світлової вставки на покрівлях
Поєднуєтсья з більшістю сендвіч-панелей, які найчастіше використовуються при будівництві складів, ангарів, виробничих приміщень, торгівельних приміщень, сільськогосподарських споруд
Завдяки своїй формі, може поєднуватися із сендвіч-панелями із 4х сторін, що дозволяє робити світлові вставки посередині даху.

Ширина панелі 1 000 мм. Довжина може складати до 13 000 мм.
Надаємо підтримку в проектуванні, монтажі. Допоможемо в прорахунку необхідної кількості матеріалу і комплектуючих до нього
Коефіцієнт теплозбереження - 1,3 W/m2 K
Коефіцієнт світлопропускання - 58%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PolyWorld Systems |
| Страна производитель | Италия |
| Тип поликарбоната | Сотовый (ячеистый) |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенность цвета | Прозрачный |
| Толщина | 30 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Плотность | 3.6 кг/м2 |
| Светопропускание | 58 % |
| Защита от УФ-излучений | Да |