


8 650 ₴
Спеціальна серія профільованого монолітного полікарбонату від італійського виробника PolyWorld Systems Srl розроблена у відповідності до геометрії найбільш популярних
геометрій профлиста, металопрофілю чи сендвіч-панелей. Щою швидко, зручно і герметично робити світлопрозорі вставки на дахах цехів, складів, ангарів (виробничих приміщень, торгівельних приміщень, складських приміщень) тощо
Товщина такого листа 1,5мм. Розміри 1040х6000мм
Він повінстю прозорий, для максимального наповнення приміщень світлом. Має захисне УФ-покриття, щоб захисти лист від шкідливого руйнівного сонячного ультрафіолету і надовго зберегти властивості полікарбонату: прозорість, міцність, пластичність
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PolyWorld Systems |
| Страна производитель | Италия |
| Тип поликарбоната | Профилированный |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенность цвета | Прозрачный |
| Толщина | 1.5 мм |
| Ширина | 1040 мм |
| Длина | 6000 мм |
| Плотность | 1.7 кг/м2 |
| Светопропускание | 88 % |
| Защита от УФ-излучений | Да |
| Толщина, мм | 1,5 |